Риболовля та її перші згадки

232
Риболовля та її перші згадки

Риболовля та її перші згадкиЗ ростом виробництва тяга до риболовлі, сум за часами наших предків — мисливців і рибалок — проявилася з особливою силою. Риболовля стала популярна в останні десятиліття і придбав особливе значення після того, як число любителів риболовлі стало вимірюватися мільйонами. Риболовля стала улюбленим видом активного відпочинку населення.

Перший трактат «рибалка» з’явився в Британії в кінці 15 століття, коли вийшло друге видання про риболовлю «Книги святого Елбанса», що містить розділ «Рибалка з вудкою», складений Ю. Барнес. У першому виданні розділу риболовля не згадувалася. Причому, схоже, з побоювання схилити простолюдинів до дозвільному проведення часу, як тоді вважалася рибалка. Риболовля відома значно раніше, рибалка йде далеко вглиб історії. Доречі, купить удочку Daiwa для рыбалки в Zabros можна навіть не виходячи з дому, просто зайти та замовити удочку в онлайн-магазині, ціна виходить дешевшою за звичайний магазин або базар.

Раніше, як в деяких місцях і зараз, риболовлею малася на увазі не тільки рибалка на вудку, але іншими снастями, в тому числі нині заборонена рибалка сітками, рибалка острогою, рибалка багрілкамі. Не підлягає сумніву, що на першому місці серед методів риболовлі стоять різні форми риболовлі на поплавкову і донну вудку, рибалка спінінгом або нахлистом. Однак і інші методи риболовлі можуть бути використані або використовуються в аматорській риболовлі, коли йде мова про ловлю раків, крабів, креветок, кальмарів, устриць, мідій.