Укладання плитки на дачі


укладання плитки на дачі
укладання плитки на дачі
Після покупки високоякісної плитки для дачі, слід провести ряд робіт з її встановлення. Якщо поставитися до цієї процедури несерйозно, то навіть найкраща плитка з часом зажадає заміни, через недотримання технології її монтажу.

Перед тим як укласти тротуарну плитку на дачі, необхідно вивчити інструкцію від виробника плитки по її монтажу.

Початковим етапом твори робіт виступає проектування і розмітка території, під спорудження доріжки. Всі розрахунки з заздалегідь підготовленого проекту слід перенести на поверхню землі. Щоб провести розмітку потрібно виміряти ширину і довжину доріжки, поступово встановлюючи кілочки в місцях розмітки. На кілочки натягується натяжна нитка, проставляється ухил, при наявності, і повороти. Купить тротуарную плитку в Беларуси можно тут.
Визначитися з типом купується плитки слід заздалегідь, а от купувати її, тільки після того як готова розмітка. Так як саме з її допомогою вдасться підрахувати необхідну кількість плитки для укладання. Переважно брати плитку з запасом в декілька штук, щоб замінити матеріал при його випадковому кришеним.

Наступний етап полягає в проведенні земляних робіт по зняттю шару грунту перед укладанням плитки. На товщину цього шару впливають такі чинники як розмір плитки, дренажна подушка і кількість бетону, необхідне для проведення зміцнення підстави. Крім цього необхідно врахувати, що з часом відбудеться усадка грунту, і висота установки плитки зменшиться. Правильність проведення даних розрахунків залежить від типу грунту, розташованого на дачній ділянці, розміру доріжки і підстави під неї.