Як правильно вибрати фарбу.


Як правильно вибрати фарбу.
Люди перефарбовують волосся як мінімум вже 2500 років. Раніше використовувалися натуральні барвники (хна, ромашка). Тепер же більш популярні так звані синтетичні фарби для волосся — з їх допомогою можна отримати практично будь-які кольори і відтінки, які будуть триматися набагато довше, ніж забарвлення, отримані від натуральних інгредієнтів. У цьому Гіді покупця ми розповімо: як вибрати фарбу для волосся, від чого залежать відтінки, які фарби можуть заподіяти шкоду здоров’ю волосся, а які — ні. Природний колір людських волосся варіюється від майже білого до чорного. Коричневий і чорний кольори волосся виходять завдяки меланіну. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі магнитная краска купить.
Від його кількості і щільності розташування в волосі і залежить відтінок волосся. Щоб змінити колір волосся, можна скористатися фарбами, які хімічно діють на кератин і меланін. Таким чином результат фарбування збережеться надовго. А можна вибрати засоби, які лише тимчасово змінять колір. Детальніше зупинимося на типах фарб. Натуральні фарби для волосся. Це можуть бути басма, хна, ромашка і чорнильні горіхи. Хна перетворює світле волосся в яскраво-руді, темні — мідно-каштанові. Басму використовують тільки разом з хною, з його допомогою отримують синяво-чорні відтінки. Ромашка освітлює волосся, але щоб досягти ефекту, процедури доводиться робити більше 10 разів навіть блондинкам.
Чорнильні горіхи, як ви вже, напевно, здогадалися з назви, фарбують волосся в чорний колір. Плюс натуральних фарб — у тому, що вони містять багато корисних для волосся речовин. Але є й кілька мінусів. Натуральні барвники можуть сушити волосся навіть сильніше, ніж звичайні фарби для волосся. Не завжди можна передбачити, яку ви отримаєте забарвлення, особливо якщо раніше ви користувалися хімічними фарбами для волосся. Спробувавши знову змінити колір хімічної фарбою, ви можете отримати непередбачуваний результат.