Як вибрати квартиру.


Як вибрати квартиру.
Найчастіше сторони світу в новому житлі турбують нас вже після того, як ми купимо квартиру або будинок, зробимо ремонт і розставити меблі. А даремно. Для людей, що встають рано в силу звички або з-за роботи, спальню необхідно розташувати на сході або південно-сході. Загальна рекомендація може бути такий: не розміщувати спальню строго на південній чи північній стороні, щоб надалі не страждати від надлишку або нестачі світла і тепла в настільки особистої частини будинку. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі ЖК «Лесной квартал» строится в комфортном для проживания месте.
Наступна важлива зона — це вітальня, найчастіше вона об’єднана з їдальнею або кухнею. Звичайно, крім сторін світла важливо враховувати вид з вікна — адже це парадна частина будинку, де люди відпочивають і приємно проводять час.
Якщо вид дозволяє, цю зону краще розташувати саме на півдні, якщо приміщенням користуються протягом всього дня, або на заході, якщо у вітальні збираються в основному у другій половині дня. Максимально освітлена вітальня дозволить не тільки заощадити на освітленні, але і створить приємну атмосферу для відпочинку.