Як вибрати шини для автомобіля.


Як вибрати шини для автомобіля.
В автоперегонах Формули-1 жінки можуть брати участь нарівні з чоловіками. Однак за всю історію змагань в них брало участь лише п’ять жінок, з яких лише дві змогли подолати кваліфікацію і завершити гонку. У 1975 році одна з них — італійка Лелла Ломбарді — зуміла в одному з гран-прі набрати очки, більше повторити цей успіх не вдавалося жодній жінці. Все залежить саме від водія нового або підтриманого авто, новачка або людини з досвідом в автомобільній справі. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі сжигание автомобильных шин.
Не важливо, скільки ви за кермом, якість, довговічність і надійність ваших гумових друзів — головні критерії. Тому ви повинні чітко знати, як вибрати шини для автомобіля. Купуючи запчастини Субару Форестер, пам’ятайте, що їх вибору потрібно приділяти не меншу увагу, ніж самим шин.
Зовнішній вигляд і форма шин повинні поєднуватися з дисками. Вивчіть існуючі рекомендації та поради заводу, де проводився даний автомобіль, більш того, ці рекомендації треба дотримуватися! Важливо, щоб шини були однакові на всіх чотирьох колесах машини. Вона буває літня і зимова. Зазвичай зимова гума обладнана шипами, щоб машина не ковзала, але бувають шини без шипів.