Яка причина алергії.


Світло – одна з найголовніших умов життя на планеті. Вона і з’явилася за його участю. Без сонця шкіра не в змозі виробляти вітамін D, а скорочення світлового дня викликає сезонну депресію. Але в деяких випадках система дає збій, і сонячне світло доставляє чимало дискомфорту і може становити небезпеку для здоров’я та життя. Один з них – сонячна алергія. Це явище може називатися по-різному. Інші назви алергії на сонце, або сонячної алергії – фоточутливість, фотодерматоз, фотодерматит. Строго кажучи, вони навіть точніше першого варіанту, тому що ця реакція далеко не завжди являє собою власне алергію. Фотодерматит проявляє себе приблизно однаковими симптомами. Найчастіше шкіра реагує на сонце появою рожевої або червоної висипки з точковими пухирями, шелушащимися плямами або припухлостями, які виникають на ділянках, які потрапили під вплив сонячних променів. Виникає відчуття свербіння і печіння. Зазвичай ці симптоми з’являються через кілька годин після перебування на сонці і зберігаються кілька днів. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі главная причина аллергии.
Рідше (але так теж буває) шкіра реагує на подразник вже через кілька хвилин, але це швидко проходить. Точні причини виникнення такої реакції неясні. Вчені сходяться лише в тому, що в процесі задіяна імунна система і захворювання може бути сімейним. Люди, які страждають вовчак (аутоімунне захворювання) і порфірією (рідкісне метаболічний розлад, яке передається спадковим шляхом), більш схильні до фотодерматиту. Розацеа та інші захворювання шкіри теж збільшують ризик. Поліморфна світлова висип. Найпоширеніша форма фоточутливості – нею страждає близько 10% людей на планеті. Людина опиняється на сонці, і незабаром шкіра на грудях і передпліччях червоніє і починає свербіти. Триває все це до тижня. Сонячна кропив’янка. Більш неприємний стан. Від неї на шкірі, яка опинилася на сонце, з’являється не просто висип, а великі пухирі.
Кропив’янка починається з свербежу, а потім на шкірі з’являється припухлість, схожа на рубець. Якщо площа, яку зачепила реакція, велика, може статися анафілактичний шок. Людям, схильним до кропивниці, краще не засмагати. Причина стану – імуноглобулін. Це антитіло бере участь у формуванні алергій – харчової, на пилок – а також астми. Лікують його антигістамінними препаратами і стероїдними кремами, які застосовують місцево. Актиническая короста. Цей тип чутливості найчастіше зустрічається в Мексиці та Латинській Америці. Схильність до нього значною мірою передається генетично – короста здебільшого вражає людей індіанського та латиноамериканського типу. Реакція проявляється висипом, яка дуже свербить. Алергічні прищики покривають ділянки шкіри, на яке потрапив сонячне світло, в тому числі на обличчі і навіть на губах. Користуйтеся нею щоразу, коли виходите з приміщення.